با ما در ارتباط باشید: 02188226035 و 02188226036

خدمات ما

شرکت فرح فرم ایرانیان (پوشاک فرم) همواره تلاش نموده تا با تولید و ارائه لباس فرم با کیفیت بالا از هر کوششی برای رضایت‌مندی مشتریان دریغ ننماید.

خدمات قبل از فروش

قبل از این که محصولات به مشتریان عزیز تحویل داده شود، بایستی ارتباط مناسبی میان ما و شما برقرار شود. برای این منظور با شماره تماس‌های ۳۶-۸۸۲۲۶۰۳۵-۰۲۱ تماس بگیرید، تا با هم در مورد نیازتان صحبت کنیم و به سوالاتتان پاسخ دهیم.

یکی از خدمات قابل ارائه طراحی لباس فرم متناسب با سازمان شماست. اگر تعداد سفارشتان بیش از ۱۰۰ دست از یک مدل باشد این کار رایگان انجام خواهد شد و با همکاری خودتان مدل مورد نظر طراحی می‌گردد. حتی اگر تعدادتان کمتر از عدد فوق است باز هم نگران نباشید. با ما تماس بگیرید. می‌توانیم کارهای زیادی را برای متناسب سازی با لوگوی سازمانتان به صورت رایگان انجام دهیم.

مدل‌های مختلف فروش محصولات اداری پوشاک فرم

رایج ترین روش فروش محصولات، قرارداد با سازمان می‌باشد. به این صورت که قراردادی با سازمان شما بسته خواهد شد که در آن مدل، قیمت و زمان تحویل مشخص شده است. یونیفرم ثابت و مشخص که همه کارکنان همان مدل را خواهند پوشید. سازمان یک دست است و کارکنان به واسطه لباسشان مشخص می‌شوند که در چه سازمانی مشغول به کار هستند.

از جمله روش‌های دیگر برای فروش استفاده از بن کالا، کارت تخفیف کالا، بن کارت تخفیف کالا و … است که در تصویر زیر نمونه‌هایی از آن را مشاهده می‌کنید. بن کالا بنی با قیمت مشخص است که با در دست داشتن آن می‌توان به مبلغ مندرج در آن خرید نمود. به عنوان مثال بنی با قیمت ۱۰۰هزار تومان که می‌توان محصولی به قیمت ۱۰۰هزار تومان را به صورت رایگان و با تحویل بن خریداری نمود. کارت تخفیف کالا، بنی با درصد تخفیف است تا سقفی مشخص که با در دست داشتن این بن می‌توان به میزان درصد مندرج در بن، تخفیف گرفت. به عنوان مثال ۲۵% تخفیف برای محصولات در نظر گرفته شود. بن کارت تخفیف کالا بنی با قیمت مشخص بر روی هر یک از محصولات است. به عنوان مثال برای مانتو و شلوارها ۱۰۰هزار تومان تخفیف در نظر گرفته شود.

 

گارانتی و خیاطی تعمیری:

بعد از عقد قرارداد فروش لباس فرم اداری، وظیفه ما به اتمام نرسیده است و همچنان در خدمت شما هستیم.

محصولات خود را گارانتی می‌کنیم. کلیه محصولات دارای شش ماه گارانتی هستند. البته قطعاً اجناس این مجموعه با کیفیت مواد اولیه و کیفیت تولیدی که دارند، بیش از این برای مشتریان کار می‌کنند. همچنین همواره یک خیاط ماهر در فروشگاه مستقر می‌باشد تا در صورت نیاز اقدام به کوتاه یا تنگ نمودن قسمتی از لباس نماید. از لباسی که می‌پوشید رضایت خواهید داشت.

ارائه گزارش:

ارائه گزارش از فعالیت‌ها و عملکرد انجام شده با نمودارهای کاربردی و زمان‌بندی تحویل، سایز کارکنان و … یکی از خدماتی است که در صورت نیاز این مجموعه به کارفرما ارائه خواهد داد. این گزارشات در تولیدات بعدی می‌تواند بسیار مفید واقع شوند.