با ما در ارتباط باشید: 02188226035 و 02188226036

  • مانتو و شلوار اداری زنانه

۲۲۸ مانتو و شلوار یقه دلبری ساتن (مدل طیف)

Enamel pin small batch synth pok pok, truffaut selvage hammock normcore.

مدل و پارچه:

مانتو و شلوار یقه دلبری ساتن (مدل طیف) یکی از مانتو و شلوارهای پوشاک فرم با پارچه پیردوپل می‌باشد. این پارچه با توجه به لطیف بودن و ریزش مناسب در رسته پارچه‌های چهارفصل قرار می‌گیرد. این مانتو و شلوار حتی در مقابل شستشوی زیاد مقاومت بالایی دارد. شستشوی مانتو و شلوارهای اداری باید با آب ۳۰ درجه سانتی گراد صورت گیرد. پس از شستشو نیازی به اتو کردن نیست. فقط کافی است روی جالباسی آویزان شود و به همان صورت خشک شود.

مدل یقه:

یقه این مانتو و شلوار دلبری ساتن می‌باشد. این مدل از مدل‌های جدید تولید شده در این مجموعه می‌باشد. از آن جایی که این یقه چند لایه نیست، باعث ایجاد گرمای اضافه نیز نمی‌شود و موجب خنکی بیشتر می‌شود.

رنگ بندی:

رنگ بندی تولید شده برای مانتو و شلوار دلبری ساتن ذغالی و سرمه ای است. امکان تولید این مانتو و شلوار با رنگ بندی مورد نظر شما وجود دارد. اگر تولید ما به صورت عمده باشد، هزینه‌ی اضافی برای شما در بر نخواهد داشت. ولی در صورتی که تعداد کمی از مدل مدنظرتان بخواهید پیشنهاد می‌شود با توجه به موجودی فروشگاه خرید کنید و یا هزینه اضافی را تقبل نمایید.

جهت اطلاع از موجودی و قیمت با شماره تلفن‌های ۸۸۲۲۶۰۳۵ و ۸۸۲۲۶۰۳۶ تماس حاصل فرمایید و یا به فروشگاهِ سایت مراجعه فرمایید.

در پایین مدل پارچه پیردوپل را مشاهده می‌فرمایید. این پارچه از فاصله یک متر به بالا ساده دیده می‌شود و با نزدیک شدن طرح ریز موجود در آن قابل مشاهده خواهد بود.